PREP SCHEDULES
PREP SCHEDULES
TODAY
(Games 4:30 p.m. unless noted)
BASEBALL
Chaney at West Branch
Boardman vs. Mooney at Cene 2
Liberty at Warren Harding
Poland at Ursuline
Hubbard at Howland
Newton Falls vs. Niles at Wilder Field
Jackson-Milton vs. McDonald at Liberty Township Park, 5 p.m.
Lowellville vs. Sebring, 5 p.m.
Wellsville at Western Reserve, 5 p.m.
Springfield at Mineral Ridge, 5 p.m.
Lisbon at South Range, 5 p.m.
United at Columbiana, 5 p.m.
East Palestine at Crestview, 5 p.m.
Leetonia at Southern, 5 p.m.
Champion at Badger
Southeast at Marlington, 4:15 p.m.
SOFTBALL
Ravenna at Fitch
Boardman at Struthers
Ursuline at West Branch, 5 p.m.
East Liverpool at Beaver Local
Warren Harding at Howland
Niles at Newton Falls
East Palestine at Crestview, 5 p.m.
McDonald at Jackson-Milton, 5 p.m.
Lowellville at Sebring, 5 p.m.
Wellsville at Western Reserve, 5 p.m.
Lisbon at South Range, 5 p.m.
United at Columbiana, 5 p.m.
Leetonia at Southern, 5 p.m.
Champion at Badger
Jefferson at Lakeview
BOYS TENNIS
Fitch at Louisville
Struthers at Lakeview
TUESDAY
(Games 4:30 p.m. unless noted)
BASEBALL
Mooney vs. Aurora at Cene 1
Badger at Warren JFK
Edgewood at Howland
Niles at Lakeview
Struthers at Liberty
Jackson-Milton at McDonald, 5 p.m
Sebring at Lowellville, 5 p.m.
Western Reserve at Wellsville, 5 p.m.
Mineral Ridge at Springfield, 5 p.m.
South Range at Lisbon, 5 p.m.
Columbiana at United, 5 p.m.
Crestview at East Palestine, 5 p.m.
Southern at Leetonia, 5 p.m.
Crestwooed at Newton Falls
Minerva at West Branch
SOFTBALL
Chaney at Lordstown
Mooney at Niles
Ursuline at Newton Falls
Mooney vs. Niles at Wilder Park
Warren Harding at Lakeview
Badger at Warren JFK
Steubenville at Beaver Local
Howland at NC Hoover
Liberty at Struthers
Crestview at East Palestine, 5 p.m.
Jackson-Milton at McDonald, 5 p.m.
Sebring at Lowellville, 5 p.m.
Western Reserve at Wellsville, 5 p.m.
South Range at Lisbon, 5 p.m.
Columbiana at United, 5 p.m.
Southern at Leetonia, 5 p.m.
Minerva at West Branch
TRACK AND FIELD
(Boys and girls)
Chaney, Hubbard, Girard at Mooney
East, Warren Harding at Chaney
Canton GlenOak at Fitch, 5 p.m.
Boardman at Jackson
Ursuline, Kennedy Catholic at Warren JFK
Niles at Champion
Struthers, Southeast at Newton Falls
Lisbon, Lowellville, Southern at Springfield
Mineral Ridge, Wellsville, Beaver Local at United
Columbiana, Crestview, South Range at East Palestine
Leetonia, Jackson-Milton at Western Reserve
Badger at Maplewood
Niles, Garfield, Southington at Champion
Marlington at West Branch
BOYS TENNIS
Fitch at Lakeview, 4 p.m.
Boardman at Canfield, 4 p.m.
East Palestine at Mooney, 4:30 p.m.
Canton Central Catholic at Ursuline, 4 p.m.
Poland at Erie 4:30 p.m.
Liberty at Struthers, 4:30 p.m.