ON THE SCHEDULE \Upcoming games
FRIDAY
Chaney at Warren Harding, 7:30 p.m.
East at Fitch, 7:30 p.m.
Youngstown Christian vs. Springfield at Canfield, 7 p.m.
Boardman at Toledo Start, 7:30 p.m.
Beaver Local at West Branch, 7 p.m.
Crestview at Brookfield, 7 p.m.
Lakeview at Campbell, 7 p.m.
Canfield at Canton South, 7:30 p.m.
Garrettsville Garfield at Champion, 7 p.m.
Girard at Struthers, 7 p.m.
East Palestine at LaBrae, 7 p.m.
Liberty at Niles, 7 p.m.
Newton Falls at Southeast, 7 p.m.
Parma Normandy at Poland, 7 p.m.
Salem at United, 7 p.m.
Leetonia at Columbiana, 7 p.m.
Jackson-Milton at Rootstown, 7 p.m.
Lisbon at Southern, 7 p.m.
Lowellville at Woodridge, 7 p.m.
Windham at McDonald, 7 p.m.
Grand Valley at Mineral Ridge, 7 p.m.
Sebring at Southington, 7 p.m.
Independence at South Range, 7 p.m.
Toronto at Wellsville, 7:30 p.m.
Western Reserve at Newcomerstown, 7 p.m.
Cleveland Heights at East Liverpool, 7:30 p.m.
SATURDAY
Mooney vs. Covington (Ky.) Catholic at Fawcett Stadium, 5 p.m.
Ursuline vs. Bethlehem (Pa.) Catholic at Lock Haven University, 7 p.m.
Howland vs. Klein Forest (Texas) at Fawcett Stadium, 11 a.m.
Hubbard vs. Warren JFK at Mollenkopf Stadium, 7:30 p.m.
Mathews at Cleveland Central Catholic, 1 p.m.
FRIDAY, SEPTEMBER 5
Chaney at Boardman, 7:30 p.m.
Mooney vs. Elyria Catholic at YSU, 7:30 p.m.
Youngstown Christian at Sebring, 7 p.m.
Parma Sr. at Fitch, 7:30 p.m.
Poland at Beaver Local, 7 p.m.
Brookfield at Jefferson Area, tba
Campbell at Liberty, 7 p.m.
Canfield vs. Alliance at Mount Union College, 7 p.m.
Conneaut at Champion, 7 p.m.
Girard vs. Warren JFK at Mollenkopf Stadium, 7 p.m.
Howland at Hubbard, 7 p.m.
LaBrae at Garrettsville Garfield, 7 p.m.
Lakeview at Geneva, 7 p.m.
Windham at Newton Falls, 7 p.m.
Cle. JFK at Niles, 7 p.m.
West Branch at Salem, 7 p.m.
Struthers at Columbiana, 7 p.m.
Crestview at New Cumberland (W. Va.) Oak Glen, 7:30 p.m.
Jackson-Milton at United, 7 p.m.
Mathews at Leetonia, 7 p.m.
Wellsville at Lisbon, 7 p.m.
Springfield at Lowellville, 7 p.m.
Mineral Ridge at McDonald, 7 p.m.
South Range at Alliance Marlington, 7 p.m.
Southern at Toronto, 7:30 p.m.
Southington at Western Reserve, 7 p.m.
East Liverpool at Steubenville, 7 p.m.
Southeast at Minerva, 7 p.m.
SATURDAY, SEPTEMBER 6
East vs. Cle. John Adams at YSU, 7 p.m.
Ursuline at Mentor Lake Catholic at YSU, 7 p.m.
Akron Buchtel at Warren Harding, 7:30 p.m.
Steubenville Catholic Central at East Palestine, 7 p.m.
XSchedule subject to change.