FOOTBALL
FOOTBALL
OHIO REGIONAL PAIRINGS
Division I
All games 7 p.m. Saturday unless noted
Region 1
(4) Mentor (11-1) vs. (2) Warren Harding (12-0) at Canton Fawcett Stadium
Region 2
(5) Springfield South (9-3) vs. (2) Findlay (11-1) at Marion Harding Stadium
Region 3
(8) Massillon Washington (10-2) vs. (2) Pickerington (11-1) at Mansfield Arlin Field
Region 4
(1) Cincinnati Elder (11-1) vs. (3) Cincinnati Colerain (11-1), 8 p.m. at Univerisity of Cincinnati Nippert Stadium
Division II
All games 7:30 tonight
Region 5
(5) Olmsted Falls (10-2) vs. (6) Howland (9-3) at Bedford Stewart Field
Region 6
(1) Toledo St. Francis (11-1) vs. (3) Columbus Walnut Ridge (11-1) at Tiffin Frost-Kalnow Stadium
Region 7
(4) Macedonia Nordonia (11-1) vs. (2) Avon Lake (11-1) at Parma Byers Field
Region 8
(1) Kings Mills Kings (12-0) vs. (2) Dayton Chaminade-Julienne (11-1) at Cincinnati Princeton Viking Stadium
Division III
All games 7 p.m. Saturday
Region 9
(1) Cleveland Benedictine (10-2) vs. (6) Beaver Local (10-2) at Canton Central Catholic Stadium
Region 10
(1) Akron Buchtel (12-0) vs. (2) Akron Hoban (11-1) at Barberton Rudy Sharkey Field
Region 11
(4) Columbus Watterson (8-4) vs. (2) Columbus DeSales (9-3) at Grove City Stadium
Region 12
(1) Urbana (12-0) vs. (2) Germantown Valley View (12-0) at Dayton Welcome Stadium
Division IV
All games 7:30 tonight
Region 13
(8) Ursuline (7-5) vs. (2) Girard (11-1) at Austintown-Fitch Falcon Stadium
Region 14
(1) Kenton (10-2) vs. (6) Archbold (10-2) at Findlay Donnell Stadium
Region 15
(1) Portsmouth (11-1) vs. (7) Portsmouth West (10-2) at Ironton Tanks Memorial Stadium
Region 16
(1) Kettering Alter (11-1) vs. (2) Reading (12-0) at Dayton Welcome Stadium
Division V
All games 7 p.m. Saturday
Region 17
(1) Smithville (12-0) vs. (3) Dalton (11-1) at Orrville Red Rider Stadium
Region 18
(4) Castalia Margaretta (10-2) vs. (6) Delphos St. John's (9-3) at Fostoria Memorial Stadium
Region 19
(5) Chesapeake (9-3) vs. (2) Amanda-Clearcreek (10-2) at Portsmouth Spartan Stadium
Region 20
(1) Marion Pleasant (12-0) vs. (2) Gahanna Columbus Acad. (11-1) at Lewis Center Olentangy Braves Field
Division VI
All games 7:30 tonight
Region 21
(1) Mogadore (11-1) vs. (6) Cleveland Cuyahoga Heights (9-3) at Ravenna Gilcrest Field
Region 22
(1) Columbus Grove (12-0) vs. (2) Tiffin Calvert (10-2) at Lima Bath Stadium
Region 23
(4) Newark Catholic (8-4) vs. (2) Danville (11-1) at Mt. Vernon Yellow Jacket Stadium
Region 24
(1) Maria Stein Marion Local (11-1) vs. (2) Dola Hardin Northern (12-0) at Piqua Alexander Stadium