WEIGHING IN K.O. Drugs boxing results
Underclass Division
Featherweights: Kyle Kunkle (Canfield) dec. over William Rios (Campbell)
Featherweights: Blake Flick (Canfield) RSC Round 1 over Dave Price (Salem)
Lightweights: Ray Vaio Struthers dec. over Aaron Keffer (Life Skills)
Junior welterweights: James Naples (Champion) RSC Round 1 over Brandon Antoniazzi (Hubbard)
Junior welterweights: Tyler Hanselman (Reynolds) dec. over Dalton Palmer (Niles)
Junior middleweights: Brandon Goldney (Hudson) dec. over Lyndon Nelson (Campbell)
Junior middleweights: David Castronova (Fitch) RSC Round 2 over Dan Geisler (Hubbard)
Middleweights: David McNamara (W. Middlesex) dec. over Cory Liston (Hubbard)
Middleweights: Jeremy Keffer (Boardman) dec. over Eric Helmstedter (Akron Ellet)
Super middleweights: Rocky Nolfi (Lowellville) dec. over Rick Engelhardt (W. Reserve)
Super middleweights: Dustin Flick (Canfield) dec. over Tom Dorus (Brookfield)
Light heavyweights: Matt Silvidi (Hubbard) dec. over Sam Pedaline (Hubbard)
Heavyweights: Don Hanni (Ursuline) dec. over Steve Popadak (Champion)
Upperclass Division
Lightweights: Kosta Tsagaris (Campbell) dec. over Adam Graban (Hubbard)
Lightweights: Marco Hall (Harding) dec. over Kurt Leinenbach (Keystone)
Super lightweights: Matt Cower (W. Reserve) dec. over Jon Yurco (Canfield)
Junior welterweights: Jesse Helsley (Champion) dec. over William Botch (Boardman)
Junior welterweights: Zack Guerrieri (Liberty) dec. over Justin Ryan (Champion)
Welterweights: Matt Skarica (W. Middlesex) dec. over Kris Maylone (Champion)
Welterweights: Andrew Detola (Keystone) dec. over Steve Datchuk (Niles)
Junior middleweights: Ken Daff (Canfield) dec. over Jim Pipoly (Boardman)
Junior middleweights: Kiez Smith (Boardman) dec. over Charles Demario (Ursuline)
Middleweights: Brandon Holmes (Champion) dec. over Dan Inskeep (Hubbard)
Middleweights: Jon Drennen (Liberty) dec. over Todd Orr (South Range)
Super middleweights: Chris Pankewicz (Canfield) dec. over Shawn Rydarowicz (Struthers)
Light heavyweights: Mike Duponty (Struthers) RSC Round 3 over Ron Hinderliter (Canfield)
Light heavyweights: Larry Starr (Hubbard) RSC Round 2 over Will Simon (Campbell)
Light heavyweights: John Aldan (Poland) dec. over Tyler Williams (Liberty)
Heavyweights: Mike Marvin (Liberty) dec. over Russell Dawson (South Range)
Heavyweights: Josh Fette (W. Middlesex) RSC Round 2 over Mitch Hall (Niles)
Heavyweights: Anthony Fidram (Hubbard) dec. over Thomas Bottles (Keystone)
RSC: Referee stops contest.